نیاز به مشاوره دارم

نیاز به مشاوره دارم

من با توجه به تجربیاتی که داشتم، دوره‌هایی که رفتم و آموزش‌هایی که دیدم، ممکن است بتوانم به شما کمک کنم تا بتوانید بهتر کسب‌وکارتان را راه‌اندازی کنید، گسترش بدید یا بهبود ببخشید.
از طریق این صفحه می‌توانید بیشتر با من آشنا شوید.
اما وقتی شما اینجا هستید، حتماً احساس کردید که من می‌توانم به شما کمک کنم.
پس من هم خیلی خوشحال می شم که به شما کمک کنم.

مشاوره چه فایده‌ای دارد؟

با مشورت ما چیزهایی را می فهمیم که تا قبل از این نمی دانستیم، یا می‌دانستیم و آن لحظه متوجه این نکته‌ها نبودیم. حتی بعضی وقت‌ها چیزهای خیلی خوبی را هم می‌دانیم. اما نمی‌دانیم آن¬ها را چطور باید انجام بدهیم.
در مرحله بعد، ما باید آن چیزهایی را که یادگرفتیم یا برایمان یادآوری شده را اجرا کنیم. این مهم‌ترین مرحله برای انجام کار است.
در مرحله بعد هم باید بازخوردی از انجام نکات جدید بگیریم و دوباره کارهایمان را بهبود ببخشیم.
و به‌طور دائم همین مسیر را در سراسر زندگی ادامه بدهیم.
پس مشورت و آموزش باعث می‌شود ما بتوانیم بهتر عمل کنیم و بتوانیم در موارد زیادی صرفه‌جویی کنیم که مهم‌ترین آن¬ها، صرفه‌جویی در وقت و صرفه‌جویی در هزینه است.

آیا مشاوره حضوری داریم؟

در حال حاضر به‌جز موارد محدود، مشاوره فقط به‌صورت تلفنی انجام می‌شود. دلیل این کار هم زمان‌بر بودن مراجعات حضوری است. یعنی شما مجبورید زمان زیادی را در ترافیک شهری سپری کنید. درصورتی‌که همان خدمات را به‌صورت غیرحضوری به شما ارائه می‌کنیم.
جلسات مشاوره به چه صورت است؟
نوع مشاوره‌ای که به شما ارائه می‌شود،کوچینگ یا مربی‌گری است. در جلسات کوچینگ اعتقاد بر این است که هرکسی راه‌حل منحصر به فرد خود را دارد و ما در این مسیر به شما کمک می‌کنیم تا بهترین راه‌حل را شناسایی کنید.
این موضوع را در نظر بگیرید که اینجا نه غول چراغ جادو وجود دارد و نه پیش‌گویی. هیچ‌کس نمی‌تواند به شما در مورد آینده خبر بدهد.
از طرف دیگر هیچ‌کس به¬طور کامل از توانایی‌ها و محدودیت‌های شما با خبر نیست. بهترین راهنما برای شما، خودتان هستید و تنها در این مسیر به یک مربی خوب احتیاج دارید که بتواند شما را به‌طور صحیح به راه‌حل مناسب برساند. من این کمک را به شما خواهم کرد.
در مورد جلسات کوچینگ توضیح بیشتری می‌خواهم
در هر جلسه مشاوره قاعدتاً یک موضوع مطرح می‌شود و با طرح موضوع و خواسته از سوی شما، تا پایان جلسه به بهترین راه‌حل برای شما می‌رسیم و برای انجام آن راهکارهای کاملاً عملی تعریف می‌کنیم.
مدت زمان هر جلسه حداکثر 45 دقیقه است. تحقیقات ثابت کرده اند که بهترین راندمان مغز 45 دقیقه است و از آنجایی که ما به دنبال پیدا کردن بهترین راهکار هستیم، در همین زمان گفت‌وگو را انجام می‌دهیم. مطمئن باشید که این زمان برای شما کافی است.

هزینه هر جلسه مشاوره چقدر است؟

برای هر جلسه مشاوره نیاز است که فقط مبلغ 95 هزار تومان پرداخت شود.
این مبلغ صرفاً برای این گرفته می‌شود که هر دو طرف نسبت به برگزاری این جلسه متعهدتر باشند.

جلسه اول مشاوره متفاوت است؟

جلسه اول مشاوره با سایر جلسات متفاوت است. زمان این جلسه 20 دقیقه است و برای آن نیازی نیست که شما هزینه‌ای پرداخت کنید.
هدف از این جلسه این است که من مطمئن باشم که می‌توانم به شما کمک کنم و شما مطمئن هم شوید که کمک من برای شما مناسب است. این اطمینان دوطرفه به این خاطر است که این جلسات گارانتی بازگشت وجه دارد.

بازگشت وجه شامل جلسات مشاوره هم می‌شود؟

من به¬طور کامل به موضوعات جلسه مشاوره اطمینان دارم. به همین دلیل اگر شما به هر دلیلی پس از پایان جلسه، از مشاوره رضایت نداشتید، تمام هزینه‌ای که پرداخت کرده‌اید، به شما باز می‌گردد. خیالتان راحت، هیچ ریسکی نمی کنید.

چطور باید شروع کنیم؟

  • برای شروع کافی است از طریق تماس باما درخواست خودتان را ارسال کنید.
  • بلافاصله زمان اولین جلسه مشخص می‌شود.

پس بهتر است همین‌الان اینجا را کلیک کنید.