درباره و تماس بامن

من یحیی محمدی نیا هستم

من یحیی محمدی نیا هستم، مشاور و مدرس کسب و کار و سرمایه گذاری. در این وب سایت تلاش می کنیم تا تمامی مطالبی را که برای شروع یک کسب و کار یا سرمایه گذاری مورد نیاز شما است، آموزش بدهیم.

یحیی محمدی نیا

آموزش های این وب سایت بر مبنای پروژه های انجام شده است که بر اساس آزمون و خطا به بهترین شکل به شما ارائه می شود. البته ممکن است ایراداتی هم در برخی از آموزش ها پیدا شود، ولی خوب اینقدر به مطالبمان مطمئن هستیم که آن ها را ارائه می کنیم.

تمامی آموزش ها و محصولات موجود در سایت شامل گارانتی بازگشت وجه است. یعنی اگر شما محصولی را خریداری کردید و به هر علتی احساس کردید که برای شما مفید نبوده، من، یحیی محمدی نیا متعهد هستم که فقط با یک تماس تمامی وجه پرداختی را به شما باز می گردانم.

تحصیلات من در مقطع کارشناسی، علوم ارتباطات و در مقطع کارشناسی ارشد، مدیریت رسانه از دانشگاه تهران است.

کارشناس تلوزیون

یحیی محمدی نیایحیی محمدی نیا

همچنین، من روزهای شنبه در شبکه سراسری ایران کالا، در برنامه وقت کار به سوالات بیننده گان پاسخ می دهم و شغل هایی را که بازار کار یا آینده شغلی بهتر دارند معرفی می کنم.

شما می توانید این برنامه را شنبه هر هفته، ساعت 10 شب از شبکه ایران کالا تماشا کنید. همچنین می توانید فیلم این برنامه ها را در بخش معرفی شغل همین سایت تماشا کنید.

برای دیدن فیلم ها اینجا کلیک کنید.

نویسنده کتاب

من تا امروز دو کتاب نوشتم. عنوان اولین کتابم “شغل دوم درآمدزا” است که در آن راهکارهای فوق العاده ساده، ولی کاربردی و عملی برای پیدا کردن شغل دوم درآمد زا به شما پیشنهاد شده است. این کتاب بصورت الکترونیک متشر شده و شما می توانید از اینجا این کتاب را تهیه کنید.

شغل دوم درآمد زاشغل دوم درآمد زا

دومین کتابم را با عنوان “شم اقتصادی” نوشتم. شم اقتصادی، کتابی که به شما نمی گوید چه تصمیمی بگیرید، بلکه می گوید چگونه تصمیم بگیرید. این کتاب در چهار فصل تصمیم گیری اقتصادی، تفکر، مهارت و دانش نوشته شده است.

شم اقتصادی را طوری کاربردی و ساده نوشتم که هر کسی با هر سطحی می تواند از آن استفاده های زیادی ببرد. اطلاعات بیشتر در خصوص این کتاب را می توانید از اینجا بخوانید.

شم اقتصادیشم اقتصادی

بزنیم بیرون، پروژه ای به وسعت ایران

سال 1393 به همراه یکی از دوستان خوبم، محمد جواد رفیع پور ایده راه‌اندازی یک استارت آپ در زمینه گردشگری به نام «بزنیم بیرون» را مطرح کردیم. از آنجایی که راه اندازی این طرح در سه فاز نیاز به سرمایه‌گذاری زیادی داشت، با شهرداری تهران، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و سازمان ورزش و جوانان وارد مذاکره شدیم. اما از آنجا که در ابتدای راه بودیم، موفق نشدیم حمایت جدی از هیچ سازمانی بگیریم.

پس باید خودمان دست به کار می‌شدیم و شروع به کار می‌کردیم. دو سال تمام روی این پروژه به‌طور متمرکز کارکردیم تا توانستیم اطلاعات گردشگری همه استان­های کشور را در دسته بندی های مختلف و به دو زبان وارد این سایت کنیم.

بزنیم بیرون

مزیت رقابتی این سایت، دسته بندی های جذاب و امکان برنامه‌ریزی بود. به این صورت که شما می‌توانستید تعیین کنید چقدر زمان و هزینه دارید و چه نوع تفریحی را می‌پسندید. بعد برنامه‌ریز برای شما به‌طور خودکار برنامه‌ریزی می‌کرد و به شما پیشنهاد‌های جذابی می‌داد.

بعد از دو سال و مشکلاتی که ایجاد شد، این پروژه را واگذار کردیم.

رونمایی از سامانه گردشگری قزوین

رونمایی از سامانه گردشگری

رونمایی از سامانه جامع گردشگری استان فارس

اطلاعات تماس:

اگر نیاز بود با من در تماس باشید، به راحتی به یکی از روش هایی زیر پیامتان را ارسال کنید. من بلافاصله بعد خواندن پیام شما، به شما جواب می دهم. پیغام شما خیلی برای من اهمیت دارد.

شماره تلفن:

0912-80-90-776

آدرس تلگرام:

@yahya_ir

آدرس اینستاگرام:

yahya.mohamadinia

حساب ها:

شما می توانید همه محصولات این سایت را از طریق سایت زرین پال با امنیت کامل خریداری کنید. اما اگر به هر دلیل نخواستید که از طریق زرین پال خرید کنید، می توانید با استفاده از شماره کارت بانک آینده، مبلغ را کارت به کارت کنید.

بانک آینده

شماره کارت:

6362141057992076

همچنین برای دریافت هدیه رایگان کتاب الکترونیک شغل دوم درآمدزا می توانید با استفاده از فرم زیر، از این محصول استفاده کنید.