معرفی ۴ ایده سرمایه گذاری

معرفی ۴ ایده سرمایه گذاری

در این مطلب ۴ ایده جذاب سرمایه گذاری معرفی می‌گردد.

فراد صاحب ایده زیادی هستند که برای اجرا کردن ایده های خود منابع مالی لازم را ندارند. اگر شما از سرمایه مازاد برخوردار هستید و یا قصد راه اندازی کسب و کار تازه ای را دارید شاید یکی از این ایده ها شانس تازه شما باشد.

در ادامه ۴ ایده سرمایه گذاری می گردد.

فیلتر هوا نام شرکت: شرکت صنعتی سانتیگراد مشخصات: بنابر طبیعت تولید و طراحی اولیه ساز و کار تهویه، از انواع مختلف فیلترها و واسطه‌های فیلتر استفاده می‌شود. از آن جمله می‌توان گونه‌های غلتکی گردان، تخت، پاکتی و صفحه‌ای را نام برد. استفاده از فضای بهینه، خودگردانی و انطباق با سنجه‌ها و شاخص‌های بین‌المللی از عواملی است که در طراحی اولیه، ساخت و کاربرد فیلترها لحاظ می‌شود. همچنین در بخش‌های با آلودگی بیشتر نظیر مقدمات (حلاجی و کارد) استفاده از پیش فیلترهای خودکار و متناسب، متضمن تصفیه گام به گام و کامل‌تر خواهد بود.

مزایا: راندمان بالا و تمیزکاری اتوماتیک (self cleaner) از مزایای منحصر به فرد این محصول است.

فیلترهای الکترو استاتیک نام شرکت: شرکت صنعتی سانتیگراد مشخصات: جهت تصفیه هوای کارخانجات همراه با هوای یکدست همگن و پاک کاربرد دارد. در ظرفیت‌های متنوع جهت تصفیه هوای خروجی سیکلون‌های کارخانجات تولید‌کننده ریزدانه‌ها (پودر) با آلودگی زیاد، نظیر کارخانجات سیمان و گچ ریزش آلودگی جذب شده به روش یونیزاسیون ذرات، به طریق مفصل‌بندی صفحات داخلی و بادامک‌های ضربه‌ای انجام می‌پذیرد.

مزایا: استفاده از فضای بهینه، خودگردانی و انطباق با نسخه و شاخص‌های بین‌المللی از عواملی است که در طراحی و ساخت اولیه مورد نظر قرار گرفته است.

فیلترهای تصفیه هوای فوتوکاتالیستی نام ایده‌پرداز: حسین رضاییان بزاز مشــخصات: خـواص فوق‌العاده و منحصربفرد و همه‌گیر و اپتوالکترونیکی نانوذرات دی اکسیدتیتانیوم شامل خودتمیزشوندگی، ضدباکتریایی، آب‌دوستی، فوتوکاتالیستی و ایجاد شرایط مناسب جهت بهینه‌سازی این خواص، بازارهای کم رقیب یا بی‌رقیبی در تولید محصولات داخلی فراهم می‌آورد

مزایا: مادام‌العمر بودن کارایی فیلتر سرامیکی عدم نیاز به فنی با قدرت بالا و مصرف برق زیاد دارای مکانیسم و سیستم الکترونیکی بسیار ساده قابلیت استفاده در گستره وسیعی از محیط‌ها با شرایط گوناگون شیمیایی و آلایندگی.

پاکدم نام شرکت: پردیس هوا رایحه مشخصات: سیستم‌های پالاینده هوا: اساس کار این سیستم‌ها مبتنی بر روش یونیزاسیون هوا به روش دو قطبی (Bi-Polar ionization) است. این روش می‌تواند بهترین و اقتصادی‌ترین گزینه برای حذف بسیاری از آلاینده‌های هوای آزاد نظیر میکرو‌ارگانیسم‌ها، ایر برن‌ها، آئرو سول‌ها و آلاینده‌های گازی موجود در هوا باشد. سیستم‌های ساخته شده توسط این مجموعه علاوه بر یونیزاسیون دوقطبی از یون ژنراتورها و فیلترهای جاذب با تکنولوژی نانو و مدیا گاز فیلترها تجهیز شده که در نوع خود بی‌نظیر بوده و با کیفیت بسیار مطلوب قابل استفاده است. این محصول دارای گواهی ثبت اختراع از اداره مالکیت‌های صنعتی است.

مزایا: از بین بردن بسیاری از میکرو ارگانیسم‌های موجود در هوا با بهره‌گیری از این سیستم‌ها می‌توان بسیاری از بوهای آزاردهنده را از بین برد بالانس یونی یکی دیگر از مزایای ایجاد شده توسط این سیستم‌ها است تسریع در امر ته نشین‌سازی و کمک به جمع‌آوری ذرات معلق موجود در هوا که خود از عوامل بیماری‌زا است صرفه جویی در مصرف انرژی مکان‌های قابل استفاده: مکان‌های مسقف بزرگ نظیر آمفی تئاترها، اماکن مذهبی، مساجدوسالن‌های انتظار سرویس‌های بهداشتی و مکان‌هایی که منشأ آلودگی هستند مانند مراکز انباشت زباله هتل‌ها و بیمارستان‌ها و ادارات مختلف تونل‌ها و زیرگذرهای عبور اتومبیل و ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی و…

ارتباط با ما
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *